Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Airconditioning

Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br Washington is gelegen op 1 km van het Nationaal Theater en op afstand van maar 550 meter van de Decatur House. Het appartement bevat een draadloos internet in openbare gebieden.

Voor een comfortabel verblijf in Washington biedt deze accommodatie airconditioning, samen met entertainmentopties zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br is uitgerust met een badkamer met een haardroger.

Het appartement is biedt een ingerichte keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van koffie- en theevoorzieningen. Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br bevindt zich op een klein stukje lopen van Old Ebbitt Grill, het is een goede eetgelegenheid.

Dit appartement is in de wijk Downtown Washington van Washington gelegen, op een steenworp afstand van het National Geographic Museum, een paar stappen van Farragut Square. Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br heeft een centrale locatie binnen 5 minuten lopen van Farragut North metrostation. De accommodatie bevindt zich in de buurt van het conferentiecentrum van Washington. 18th St & G St bushalte bevindt zich op 750 meter afstand van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br Washington
Blue Retro Studio - Steps To The White House
Mobiele prijsaanbieding

Blue Retro Studio - Steps To The White House

0 m van de accommodatie
Designer Studio Steps To Oval Office & Nat'L Mall
Mobiele prijsaanbieding

Designer Studio Steps To Oval Office & Nat'L Mall

0 m van de accommodatie
Chic Studio - Steps To The White House
Mobiele prijsaanbieding

Chic Studio - Steps To The White House

0 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer511026031775
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br gelegen?
      Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br is naast het National Geographic Museum gelegen.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br?
      Populaire attracties in de buurt van Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br zijn onder andere het conferentiecentrum van Washington, dat zich op een loopafstand van 17 bevindt.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br?
      Restaurants in de buurt van Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br zijn onder andere Old Ebbitt Grill en Founding Farmers DC restaurants, gelegen op ongeveer 12 minuten lopen.
    • ❓
      Is internet beschikbaar in het appartement?
      Nee, het appartement biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • ❓
      Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte kitchenette uitgerust met een koelkast en keukengerei.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Walk To The White House & Nat'L Mall From This 2Br Washington

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten